خانه پیشنهادات محبوب ترین ها تماس با ما درباره ما تبلیغات ورود
 
به نظر شما بهترین سرویس/مدل دوربین عکاسی دیجیتال کدام است؟
Olympus
FujiFilm
Nikon
Canon
Sony
Panasonic
Kodak
CASIO

نام:       
ایمیل:     
کد:
 
مقالات مرتبط
راهنمای خرید دوربین دیجیتال کامپکت
FujiFilm معرفی کرده است : دوربین های جدید با کاربری آسان
راهنمای خرید دوربین دیجیتال
کلید واژه ها
دوربینهای پولاروید ، دوربین عکاسی پولاروید ، دوربین دیجیتال پولاروید ، دوربینهای پولاروید ، دوربین عکاسی پولاروید ، دوربین دیجیتال پولاروید
ارسال برای دوستان
اگر از این مطلب خوشتان آمده و می خواهید آنرا برای دوستان خود ارسال کنید می توانید لینک آنرا از جعبه متن پایین کپی کرده و برای دوستان خود از طریق پست الکترونیک و یا یاهو مسنجر ارسال نمایید.


ارائه نمونه دیجیتالی دوربینهای پولاروید

رکت تولید کننده دوربینهای پولاروید با نمایش نمونه جدید و دیجیتال از این دوربینها که تولید آن در سال 2008 به دلیل مسائل مالی متوقف شده بود، مصرف کنندگان و طرفداران این نوع از دوربینها را شگفت زده کرد.

دوربینهای پلاروید از دوربینهای عکاسی جالب توجهی بودند که تولید تجاری آنها از سال 1947 آغاز شده و در فوریه 2008 به دلیل توقف تولید فیلمهای مخصوص این دوربینها تولید آن برای همیشه به پایان رسید.

از خواص قابل توجه پلارویدها که به شهرت جهانی آن منجر شد، سرعت در چاپ تصویر همزمان با ثبت آن و بدون نیاز به داروهای شیمیایی ظهور و چاپ رایج در آن زمان بوده است.

با توقف تولید این دوربینها، این آثار کوچک از تکنولوژی سالهای گذشته به زودی به خاطره ای دور تبدیل خواهد شد اما جایگزینی دوربینهای دیجیتال پولاروید با دوربینهای نگاتیو یا فیلمی از به فراموشی سپرده شدن این محصول جلوگیری خواهد کرد.

شرکت تولید کننده این دوربینها در نمایشگاه بین المللی الکترونیک در لاس وگاس دوربین دیجیتال پولارویدی را به نمایش گذاشت که در کمتر از یک دقیقه پس از ثبت تصویر آن را چاپ کرده و به فرد ارائه می کند.

این دوربین جدید PoGo نام داشته و با قیمت 200 دلار به فروش خواهد رسید. از عوامل سازنده PoGo می توان به یک پرینتر درونی رنگی با قابلیت چاپ تصاویری در ابعاد 5 در 7 سانتیمتر بر روی کاغذهای خاص اشاره کرد.

دوربین PoGo که فروش آن از ماه مارچ آغاز خواهد شد به گونه ای طراحی شده است که توانایی اتصال به دوربین گوشی تلفن همراه و دیگر دوربینهای دیجیتال را خواهد داشت. این دوربین دارای صفحه نمایش LCD بوده و فرد می تواند مانند دیگر دوربینهای دیجیتال با استفاده از این نمایشگر منظره مورد نظر خود را یافته و به ثبت برساند.

بر اساس گزارش AP، وضوح تصویر در دوربین جدید پولاروید 5 مگاپیکسل بوده و تصویر چاپ شده نسبت به تصویری که بر روی نمایشگر مشاهده می شود باریکتر و کوچکتر خواهد بود. همچنین باطریهای PoGo با هر بار شارژ توانایی چاپ 20 تصویر را خواهند داشت.


منبع : خبرگزاری مهر

Pars Entekhab