خانه پیشنهادات محبوب ترین ها تماس با ما درباره ما تبلیغات ورود
 
به نظر شما بهترین سرویس/مدل تلویزیون LCD کدام است؟
Panasonic
Samsung
Sony
JVC
Snowa
LG

نام:       
ایمیل:     
کد:
 
مقالات مرتبط
راهنمای خرید تلویزیون HD
راهنماي خريد تلویزیون
تولید سیستم خاموشی خودکار تلویزیون
پلاسما یا ال سی دی کدامیک تکنولوژی برتر تلویزیونهای دیجیتال است
قیمت تلویزیونهای ال سی دی کاهش می یابد
کلید واژه ها
تلویزیون LCD ، تلوزیون LCD ، تلویزیون ال سی دی باريک ، تلویزیون LCD ، تلوزیون LCD ، تلویزیون ال سی دی باريک
ارسال برای دوستان
اگر از این مطلب خوشتان آمده و می خواهید آنرا برای دوستان خود ارسال کنید می توانید لینک آنرا از جعبه متن پایین کپی کرده و برای دوستان خود از طریق پست الکترونیک و یا یاهو مسنجر ارسال نمایید.


ثبت رکوردی جدید در تولید تلویزیونهای باریک

رکورد تولید باریکترین تلویزیون جهان با استفاده از دیودهای نوری به یکی از بزرگترین تولید کنندگان لوازم الکترونیک در جهان تعلق خواهد گرفت.

شرکت الکترونیکی سامسونگ قصد دارد طی برگزاری نمایشگاه مصرف کنندگان بین المللی الکترونیک باریک ترین تلویزیون جهان را به نمایش بگذارد.

بر اساس جزئیات ارائه شده توسط مقامات سامسونگ، این تلویزیون مسطح ضخامتی در حدود 6.5 الی 7 میلیمتر داشته و در ساختار آن از دیودهای نوری استفاده شده است.

به دلیل استفاده از دیودهای نوری به جای نورهای فلورسانت متخصصان موفق به تولید این تلویزیون در ابعادی بسیار باریک شده اند. باریک ترین تلویزیونی که تا به حال ارائه شده بود از 8 میلیمتر ضخامت برخوردار بوده که سال گذشته توسط شرکت فیلیپس ارائه شد.

بر اساس گزارش پی سی ورلد، نمایشگاه مصرف کنندگان بین المللی الکترونیک از روز سه شنبه و در شهر لاس وگاس آغاز به کار کرده و طی این نمایشگاه رتبه احتمالی باریک ترین تلویزیون جهان به سامسونگ تعلق خواهد گرفت.


منبع : خبرگزاری مهر

Pars Entekhab