خانه مقالات پیشنهادات محبوب ترین ها تماس با ما درباره ما تبلیغات ورود
 
رایانه

اسکنر
اینترنت پرسرعت ADSL
اینترنت وایمکس wimax
چاپگر جوهرافشان
چاپگر لیزری
فلش دیسک
مانیتور
مانیتور LCD
نوت بوک
هارد دیسک

صوتی و تصویری

تلویزیون LCD
تلویزیون LED
دوربین عکاسی دیجیتال
دوربین فیلم برداری
سینمای خانگی

لوازم خانگی

جاروبرقی
گاز
ماشین ظرفشویی
ماشین لباسشويی
مایکروویو
یخچال فریزر

وسایل ارتباطی

فکس
موبایل

لینک دوستان
صوتی و تصویری

تلویزیون LCD
تلویزیون LCD هنگامي كه مي‌خواهيد بين خريدن تلويزيون پلاسمايي و LCD(صفحه كريستال مايع) انتخاب كنيد، در واقع داريد ميان دو تكنولوژي در حال رقابت مقايسه انجام مي‌دهيد. هر دوي اين تكنولوژي‌ها دو روي يك سكه ديجيتال هستند و در تلاش براي رسيدن به نتايج مشابهي هستند: تصاوير شفاف و با رنگ طبيعي. در تلويزيون‌هاي پلاسمايي نور از سلول‌هايي منفرد ساطع مي‌شود و مي‌تواند با ظرافت سايه‌هاي رنگ‌ها را با جزئيات بيشتري نشان دهد، در حاليكه صفحه‌هاي LCD از نور پشتي لوله‌هاي فلورسانس استفاده مي‌كنند.
کلید واژه ها : تلویزیون LCD

تلویزیون LED
تلویزیون LED ویزیون های LED چیست و چگونه کار می کنند؟ [تصویر: bg_fp_led6000_02.jpg] LED چيست؟ LED مخفف واژه Diode Light Emitted و به معناي ديود ساطع كننده نوراست. ديودهاي ساطع‌كننده نور در واقع جزو خانواده‌ ديودها هستند كه ديودها نيز زير گروه نيمه هادي‌ها به شمار مي‌آيند. خاصيتي كه LEDها را از ساير نيمه‌‌هادي‌ها متمايز مي‌كند اين است كه با گذرجريان از آنها مقداري انرژي به صورت نور ازآنها ساطع مي‌شود. LEDها تا اواخر دهه گذشته فقط مي‌توانستند سه نور زرد، سبز و قرمز توليدكنند كه اين موضوع باعث كاربرد
کلید واژه ها : تلویزیون LED

دوربین عکاسی دیجیتال
دوربین عکاسی دیجیتال اولین دوربین دیجیتال در سال 1975 توسطSteven J Sassonدر شرکت کداک ساخته شد، این دوربین 8،5 پوندی که با 16 باتری AA کار میکرد قادر بود تا عکسی با حداکثر 0/01 مگاپیکسل را در مدت 24ثانیه را روی یک نوار کاست دیجیتال ذخیره کند.
کلید واژه ها : دوربین عکاسی دیجیتال

دوربین فیلم برداری
دوربین فیلم برداری دوربین فیلمبرداری (یا دوربین تصویربرداری) گونه‌ای دوربین است که برای ثبت صحنه‌های متحرک و یا ثابت بر روی نوار فیلم بکار می‌رود.
کلید واژه ها : دوربین فیلم بردای ا دوربین فیلم برداری دیجیتال

سینمای خانگی
سینمای خانگی سینمای خانگی مجموعه ای از وسایل صوتی و تصویری است که میتواند تجربه تماشای یک فیلم در خانه را به کلی دگرگون کند. با استفاده از این تجهیزات و چیدمان صحیح آنها، تلویزیون ساده منزل شما به یک سینمای کوچک و خودمانی تبدیل میشود. خرید سیستم سینمای خانگی میتواند کاری مشکل و وقت گیر باشد زیرا شما چه در این زمینه تازه کار باشید و چه قصد داشته باشید سیستم موجود خود را به روز در آورید، سیستمهای سینمای خانگی دارای هزاران گزینه مختلف است که باید درنظر گرفته شوند.
کلید واژه ها : سینمای خانگی


Pars Entekhab