خانه مقالات پیشنهادات محبوب ترین ها تماس با ما درباره ما تبلیغات ورود
 
رایانه

اسکنر
اینترنت پرسرعت ADSL
اینترنت وایمکس wimax
چاپگر جوهرافشان
چاپگر لیزری
فلش دیسک
مانیتور
مانیتور LCD
نوت بوک
هارد دیسک

صوتی و تصویری

تلویزیون LCD
تلویزیون LED
دوربین عکاسی دیجیتال
دوربین فیلم برداری
سینمای خانگی

لوازم خانگی

جاروبرقی
گاز
ماشین ظرفشویی
ماشین لباسشويی
مایکروویو
یخچال فریزر

وسایل ارتباطی

فکس
موبایل

لینک دوستان
لوازم خانگی

جاروبرقی
جاروبرقی جاروبرقی یکی از وسایل خانگی مهم است، که این روزها در اکثر منازل وجود دارد. کارخانه‌های گوناگون این دستگاه را در شکل‌های مختلف ساخته و به بازار عرضه می‌کنند. بعضی از این جاروبرقی‌ها دارای کیسه زباله یکبار مصرف می‌باشند، و بعضی دارای کیسه دایمی که قابل تخلیه و استفاده مجدد است.
کلید واژه ها : جاروبرقی ا جارو برقی

گاز
گاز انواع اجاق گاز از قبیل : اجاق گاز فردار ،اجاق گاز طرح فر ،اجاق گاز 5 شعله ، اجاق گاز 4 شعله ، اجاق گاز پلوپز و ...
کلید واژه ها : اجاق گاز فردار ا اجاق گاز طرح فر ا اجاق گاز 5 شعله ا اجاق گاز 4 شعله و اجاق گاز پلوپز

ماشین ظرفشویی
ماشین ظرفشویی ماشین ظرفشویی دستگاهی است که به طور وسیعی در حال گسترش و استفاده در منازل می باشد . دلیل این امر ساخت دستگاههایی با توانایی بالا در پاکیزگی ظروف و برطرف کردن مساله شستشوی ظرف ها در منازل می باشد.علاوه براین بااستفاده از ماشین ظرفشویی درمصرف آب صرفه خواهید کرد .
کلید واژه ها : ماشین ظرفشویی ا ماشین ظرفشوئی

ماشین لباسشويی
ماشین لباسشويی نخستین نوع ماشین لباسشویی در سال ۱۷۹۷ اختراع شد و آن تخته شستشو بود، اما در سال ۱۸۷۴ ویلیام بلک استون، بازرگان و تولیدکننده ذرت اهل ایندیانا، برای همسرش یک هدیه تولد ساخت که ماشینی بود که کثیفی ها را از روی لباس ها می شست و پاک می کرد. این دستگاه شامل یک تغار چوبی بود که در آن یک تکه چوب تخت با شش میخ چوبی کوچک بود و یک دسته داشت که آن ها را جلو و عقب می برد. در سال ۱۹۰۰ میخ های فلزی جایگزین میخ های چوبی شدند. در ۱۹۰۶ موتور الکتریکی برای نخستین بار در این وسیله به کار گرفته شد.
کلید واژه ها : ماشین لباسشويی ا ماشین لباسشوئی

مایکروویو
مایکروویو مایکروویو، امواج رادیویی با طول موج کوتاه هستند که مثل پرتوهای قابل رویت نور بخشی از طیف الکترومغناطیسی را تشکیل می دهند. در صنعت برای فرآوری مواد و در آشپزخانه برای پختن غذا از آن استفاده می شود. این امواج در برخورد با یک ماده ممکن است منعکس، منتشر یا جذب شوند. مواد فلزی این امواج را کاملاً منعکس می کنند. مواد غیر فلزی مثل شیشه و پلاستیک امواج را از خود عبور می دهند و موادی که دارای آب هستند مانند غذاها انرژی این امواج رادر خود نگه می دارند.
کلید واژه ها : مایکروویو ا مایکروفر

یخچال فریزر
یخچال فریزر اگر مي خواهيد يخچالتان دوام بيشتري داشته باشد: يخچال را در جايي قرار دهيد كه دور از وسايل حرارتي از قبيل اجاق گاز و آبگرمكن باشد. براي افزايش طول عمر نوار دور يخچال بايد هميشه تميز باشد تا قدرت چسبندگي آهن رباي نوار بيشتر شود. براي تميز كردن يخچال هميشه از دستمال نمدار و سپس خشك استفاده كنيد. قسمت موتور يخچال را با جاروبرقي يا سشوار تميز كنيد تا مخفي گاه سوسك نشود. درفصل زمستان از درجه هاي بين 1 تا 2 و در تابستان از درجه هاي 2 تا 4 استفاده كنيد.
کلید واژه ها : یخچال فریزر ا یخچال


Pars Entekhab